głośniki
SF05 ZESTAW GŁOŚNIKOWY 2.0
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Full specification
Status: Out of stock
35.92 zł / szt
44.18 zł gross
Technical Specifications
| Brand | MODECOM |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Zestawy |
| Wymiary | 149x76x96mm |
| Waga | 692 |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stosunek sygnału do szumu | 60 |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | Brązowy |
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 175 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |