NAS rack
Serwer StoreEasy 1460 16TB SATA Storage Q2R93B
- Liczba wolnych gniazd pamięci: 23
- Maks. liczba dysków: 4
- Liczba wentylatorów: 5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20 804,10 zł / szt
25 589,04 zł brutto
Serwer HPE StoreEasy 1460
W zestawie z Microsoft Windows Storage Server 2016 Standard Edition z preinstalowaną konsolą HPE StoreEasy Management Console. Zawiera procesor Intel Xeon-Bronze 3204, 8 GB pamięci, 4 porty 1 GbE, nadmiarowe wentylatory, obudowę do montażu w szafie 1U i 4 dyski 4 TB LFF (3,5 cala).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 23 |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Wymiary | 4.29 x 43.46 x 74.98 cm |
| Waga | 16.78 |
| Zasilanie | Zasilacz hot-plug 500W |
| Maks. wielkość pamięci | 24 |
| Procesor | Intel Xeon-Bronze 3204 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 24 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 4 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 16 |
| Maks. pojemność dysków | 32 |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| RAID | Tak |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Rack 1U |
| Typ dysku | HDD |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 22780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 900 x 600 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |