uchwyty
Samochodowy uchwyt do telefonu MC-324
- Pasuje do:
Uniwersalny
- Rodzaj: Samochodowy
- Wymiary:
12 x 15 x 5 cm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 22 w magazynie
10,83 zł / szt
13,32 zł brutto
Samochodowy uchwyt do telefonu Maclean MC-324
Grawitacyjny uchwyt samochodowy do urządzeń mobilnych mocowany w kratce wentylacji lub na szybie. Wystarczy umieścić w nim telefon lub smartfon, a szczęki zamkną się automatycznie. Wyposażony w obrotową głowicę, co pozwala na ustawienie telefonu pod dowolnym kątem. Do zestawu dołączona jest również podstawka, umożliwiająca montaż np. na desce rozdzielczej.
- Uchwyt grawitacyjny - szczęki zamkną się automatycznie
- Łatwy i pewny montaż w kratce wentylacji
- Obsługa jedną ręką, łatwy w montażu oraz demontażu
- Regulacja 360 stopni, pozwalająca dopasować kąt patrzenia do własnych potrzeb
- Nowoczesny design i ergonomiczne wykonanie
- Duża kompatybilność z urządzeniami mobilnymi
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 115 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Rodzaj | Samochodowy |
| Wymiary | 12 x 15 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie | Samochodowy uchwyt do telefonu Maclean MC-324 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |