masaż - urządzenia
Masażer głowy HEAD MASSAGER MT6524
- Liczba trybów / prędkości: 2
- Wymiary:
90x107x77mm
- Waga: 219
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
75,21 zł / szt
92,51 zł brutto
Masażer głowy HEAD MASSAGER MT6524
Urządzenie do delikatnego i relaksującego masażu głowy. Symulacja profesjonalnego masażu palcami. Doskonały do samodzielnego masażu skóry głowy, brody, podbródka i szyi. Pomaga w migrenach, zmęczeniu, zawrotach głowy.
| Waga | 291 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 120 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Media-Tech |
|---|---|
| Liczba trybów / prędkości | 2 |
| Wymiary | 90x107x77mm |
| Waga | 219 |
| Funkcje specjalne | Symulacja profesjonalnego masażu palcami |
| Typ | Masażer |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |