uchwyty
Samochodowy uchwyt do telefonu Maclean MC-326
- Rodzaj: Samochodowy
- Wymiary:
4 x 9 x 3 cm
- Akcesoria w zestawie:
Samochodowy uchwyt do telefonu Maclean MC-326
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
10,14 zł / szt
12,47 zł brutto
Samochodowy uchwyt do telefonu Maclean MC-326
Uniwersalny, magnetyczny uchwyt samochodowy do urządzeń mobilnych mocowany w kratce wentylacji. Silne magnesy i wytrzymała podstawa zapewniają stabilną obsługę telefonu, nawet podczas jazdy po wyboistych drogach. Dzięki temu uchwytowi nie zasłonisz sobie widoku przedniej szyby, co poprawi Twoje bezpieczeństwo.
- Łatwy i pewny montaż w kratce wentylacji
- Nie ogranicza dostępu do złączy
- Silne magnesy
- Wytrzymała konstrukcja z ABS-u
- Nowoczesny design i ergonomiczne wykonanie
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Rodzaj | Samochodowy |
| Wymiary | 4 x 9 x 3 cm |
| Akcesoria w zestawie | Samochodowy uchwyt do telefonu Maclean MC-326 |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 33 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 80 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup | Gratis | Gratis |