słuchawki
Słuchawki komputerowe HS-P350 black
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
74,77 zł / szt
91,97 zł brutto
- Z adapterem Y do łatwego korzystania na tablecie/notebooku/komputerze PC z gniazdem typu jack 2 x 3,5 mm
- Muszle słuchawkowe i pałąk nagłowny z wyściółką gwarantujące perfekcyjne przyleganie słuchawek przez dłuższy czas
- Elastyczny wysięgnik mikrofonu umożliwia wygodne ustawianie w optymalnej pozycji
- Przycisk Mute umożliwia natychmiastowe wyciszenie mikrofonu
- Przewodowy pilot do wygodnej, bezstopniowej regulacji głośności
- Jednostronne wyprowadzenie kabla zapewnia więcej swobody podczas użytkowania słuchawek
- Biurowy zestaw słuchawkowy PC z elastycznym ramieniem mikrofonu i złączem 1 x 3,5 mm jack plus Y-adapter
- Łatwy w użyciu na tablecie / notebooku / PC z 4-pinowym złączem jack
- Regulowany pałąk na głowę
- Niezwykle lekka waga dla doskonałego komfortu noszenia
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Waga | 224 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 2 |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | czarny |
| Waga | 343 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 210 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |