słuchawki
RP-HJE125 black
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
24,00 zł / szt
29,52 zł brutto
Komfortowe słuchawki dokanałowe w energetyzujących kolorach
Wyjątkowo wygodne słuchawki dokanałowe o konstrukcji ergo fit zapewniającej idealne dopasowanie. RP-HJE125 zapewniają wysoką jakość dźwięku dzięki membranom wykonanym w technologii OctaRib. Są doskonałe dla dynamicznych użytkowników, którzy muzyki słuchają wszędzie i cenią sobie nowoczesny miejski design!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Panasonic |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 |
| Czułość | 97 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Pozostałe parametry | W zestawie dodatkowe nakładki w 3 różnych rozmiarach |
| Impedancja | 16 |
| Długość przewodu | 1.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Waga | 44 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 55 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |