wielkoformatowe
Monitor wielkoformatowy MultiSync E439 43 cale UHD 16/7 350cd/m2
- Model:
E439
- Częstotliwość pozioma min.: 15
- Częstotliwość pozioma max.: 136
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 938,59 zł / szt
2 384,47 zł brutto
Sharp MultiSync PN-E439 LCD 43" Essential Large Format Display
Seria Sharp MultiSync PN-E, będąca punktem wyjścia dla profesjonalnych rozwiązań monitorowych, została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych środowiskach biznesowych, które wymagają więcej niż oferuje telewizor konsumencki.
Łącząc niezbędne funkcje dla sal konferencyjnych i systemów digital signage z niezawodnością klasy komercyjnej, seria PN-E oferuje wyraźną rozdzielczość UHD, zintegrowane odtwarzanie multimediów i pracę 16/7 w przystępnej cenie.
| Waga | 10000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1070 x 130 x 670 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | E439 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 |
| Częstotliwość pozioma max. | 136 |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4 |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2 |
| Certyfikaty | VCCI |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 85 |
| Waga | 7.5 |
| Plamka matrycy | 0.245 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 555 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 965 |
| Głębokość | 59.1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |