listwy zasilające
Rozgałęziacz 2x2P+USB AC Biało/czarny
- Liczba gniazd typu E: 2
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwzwarciowe
- Wtyczka: Europejska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
70,68 zł / szt
86,94 zł brutto
Rozgałęziacz 2x2P+USB AC Biało/czarny
Bardzo płaski rozgałęziacz zasilający 6A z gniazdami 2 x 2P + USB Typ-A + Typ-C i uchwytem na smartfona w kolorze biało-ciemnoszarym. Wielogniazdowy rozgałęziacz do codziennego użytku, ekstra płaski umożliwia podłączanie urządzeń i ich ładowanie w standardzie USB Type-A i USB Type-C
- Listwa zasilająca z 2 gniazdami 2P 12A 230V 2760W
- Ładowarki USB typu A+C 3.0A 5.0V 15.0W MAX
- Uchwyt na smartfona (360g MAX)
- Wycięcie na kabel USB
- Produkt do spłukiwania
Zalety
- Uchwyt do smartfona
- Ładowarki USB
| Waga | 149 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 80 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Legrand |
|---|---|
| Liczba gniazd typu E | 2 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Wtyczka | Europejska |
| Włącznik | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x USB |
| Wymiary | Szerokość 75mm x wysokość 96mm x głębokość/długość 72mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |