Rozdrabniacz CPG60 450W 0.8l
- Moc: 450
- Noże tnące: Stal nierdzewna
- Funkcja Turbo/Pulse: Nie
- Pełna specyfikacja
CPG601 Rozdrabniacz
Przygotowując posiłki zależy nam w szczególności na tym, aby była one smaczne i zdrowe, ale także nie były zbyt czasochłonne. Ręczne tarcie czy siekanie produktów spożywczych zajmuje dużo czasu i nie zawsze jest lubianą przez nas czynnością. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zakuprozdrabniacza.
JAKOŚĆ I MOC W JEDNYM URZĄDZENIU
Rozdrabniacz ze szklaną misą CPG601 marki Blaupunkt został wyposażony w doskonałej jakości oraz specjalnie ukształtowane ostrza pokryte tytanem. Dzięki temu będą bardziej trwałe i dłużej zachowają ostrość. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo mocny silnik o mocy aż 450W, nie ma on najmniejszego problemu z rozdrobnieniem produktów takich jak warzywa, mięso, orzechy czy lód. Dodatkową funkcjonalnością są dwa poziomy mocy dla pełnej kontroli procesu rozdrabniania produktów i przygotowywania ich do spożycia lub do dalszej obróbki.
DOSKONAŁE WYPOSAŻENIE
Producent wyposażył urządzenie w misę szklaną o pojemności 0,8l oraz obudowę z dobrej jakości plastiku. Dodatkowym, bardzo przydatnym w kuchni, akcesorium jest ubijaczka do jajek. Wszystkie wykorzystane materiały są bezpieczne dla zdrowia (BPA-free).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 450 |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Wymiary | 225 x 270 x 190 mm |
| Waga | 2.35 |
| Akcesoria w zestawie | Akcesorium do ubijania jajek |
| Pojemność | 0.8 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Typ | Rozdrabniacz |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2128 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 230 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |