routery xDSL
RouterBoard RB1100AHx4-DE
- Model:
RB1100AHX4-DE
- Standardy: 802.3at
- Porty we/wy: 1 x Port konsoli (RS-232)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 078,51 zł / szt
1 326,57 zł brutto
Nowy RB1100AHx4 Dude Edition jest wyposażony w procesor Annapurna Alpine AL21400 z czterema rdzeniami Cortex A15 o taktowaniu 1,4 GHz każdy, co zapewnia maksymalną przepustowość do 7,5 Gb/s. Urządzenie obsługuje akcelerację sprzętową IPsec i jest szybsze niż jakiekolwiek poprzednie urządzenie RouterBOARD (do 2,2 Gb/s z AES128).
Jednostka jest dostarczana z obudową do montażu w szafie rack 1U, 13 portami Gigabit Ethernet, portem szeregowym RS232 i dwoma redundantnymi zasilaczami. Wersja RB1100AHx4 Dude jest wyposażona w kilka szybkich złączy pamięci masowej (dwa SATA i dwa M.2). Zawiera już zainstalowany dysk M.2 o pojemności 60 GB.
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 480 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MikroTik |
|---|---|
| Model | RB1100AHX4-DE |
| Standardy | 802.3at |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RS-232) |
| Wymiary | 443 x 148 x 44 mm |
| Certyfikaty | CE, EAC, ROHS |
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |