Kask budowlany Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
8127
- Pełna specyfikacja
Kask budowlany Bosch
Kask budowlany Klein powstały na licencji Bosch, dlatego też są wierną kopią prawdziwego kasku produkowanego przez tę firmę. Kask budowlany z daszkiem jest w kolorze żółtym i został na czole ozdobiony logiem Bosch, a przez cały kask na górze ozdabia go dodatkowo czerwono-niebieski pasek. Kask posiada regulację, dzięki czemu będzie pasował dzieciom w różnym wieku. Zabawki Klein umożliwiają dzieciom naśladowanie rodziców podczas codziennych czynności domowych w sposób realistyczny i bezpieczny, zapewniając swobodną zabawę i naukę. Kask budowlany lub ochronny może być doskonałym dodatkiem do innych zestawów z serii Bosch od Klein. Zarówno do pracy i zabawy z wiertarką, piłą łańcuchową, młotem pneumatycznym czy przy warsztacie każdy mały majsterkowicz powinien mieć na sobie kask ochronny. Z pewnością przypadnie on do gustu wszystkim małym majsterkowiczom.
| Waga | 178 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 280 x 425 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8127 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Drwal |
| Waga | 200 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 37 x 11 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |