Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
Wóz strażacki R/C
- 27 mhz
- Działające przednie światła
- Wysuwany ruchomy wysięgnik
- Pełny zakres jazdy
- Ustawienie zbieżności kół
- Gumowe opony
- Baterie 4 x AA 1,5V (auto)
- 2 x AA 1,5V (pilot) niedołączone
| Waga | 707 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 200 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 178702 |
| Rodzaj | Strażackie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Wymiary | Długość: 26 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 41 x 17.5 x 12 cm |
| Akcesoria w zestawie | Pilot |
| Funkcje specjalne |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |