routery GSM/3G/LTE
Router S53UG+ 5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA
- Model:
S53UG+
- Sieć LTE: 2600 MHz
- Sieć UMTS: 2100 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
774,53 zł / szt
952,67 zł brutto
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 250 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MikroTik |
|---|---|
| Model | S53UG+ |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Standardy | 802.11g |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | WPA3 |
| Zysk anteny | 4 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 4 |
| Karta SIM | Micro |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymiary | 240 x 156 x 44 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | UMTS |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |