routery xDSL
Router RT-AX57 Wi Fi AX3000 1WAN 4LAN
- Model:
RT-AX57
- Bezpieczeństwo:
- WPA/WPA2/WPA3-Personal
- WPA/WPA2-Enterprise
- Kontrola rodzicielska
- AiProtection Classic
- Blokowanie złośliwych witryn
- Zapobieganie i blokowanie zainfekowanych urządzeń
- Standardy: 802.11b
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
281,32 zł / szt
346,02 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | RT-AX57 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Pasmo | 5 GHz |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 4 |
| Waga | 374 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oprogramowanie | ASUS Router APP |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 878 kg |
|---|---|
| Wymiary | 74 x 364 x 228 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |