routery xDSL
Router RT-AX57 Wi Fi AX3000 1WAN 4LAN
- Model:
RT-AX57
- Bezpieczeństwo:
- WPA/WPA2/WPA3-Personal
- WPA/WPA2-Enterprise
- Kontrola rodzicielska
- AiProtection Classic
- Blokowanie złośliwych witryn
- Zapobieganie i blokowanie zainfekowanych urządzeń
- Standardy: 802.11b
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
281.32 zł / szt
346.02 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | RT-AX57 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Pasmo | 5 GHz |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 4 |
| Waga | 374 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oprogramowanie | ASUS Router APP |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 878 kg |
|---|---|
| Dimensions | 74 x 364 x 228 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |