routery xDSL
Router MR50G AC1900 1xWAN 2xLAN-1Gb
- Model:
AC1900
- Bezpieczeństwo:
WPA-PSK/WPA2-PSK
- Antena: Zewnętrzna stała
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
104,74 zł / szt
128,83 zł brutto
- Dwuzakresowe prędkości AC1900 - ciesz się rozrywką domową bez żadnych opóźnień, osiągając prędkości do 1900 Mb/s (1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb /s w paśmie 2,4 GHz)
- Daleko sięgający zasięg - 6-krotne anteny o dużym wzmocnieniu z funkcją Beamforming zwiększają stabilne połączenia w całym domu, zapewniając silny sygnał WiFi w każdym rogu
- Pełne porty gigabitowe - w pełni wykorzystaj dostęp do Internetu i przesyłaj dane z zawrotną prędkością, aby uzyskać najwyższą wydajność
- Wyższa wydajność sieci - technologia MU-MIMO umożliwia MR50G komunikację z wieloma urządzeniami w tym samym czasie, zwiększając ogólną przepustowość sieci
- Smart Connect - inteligentnie wybiera najlepsze dostępne pasmo dla każdego urządzenia
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | AC1900 |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Standardy | IPv6 |
| Wymiary | 175.6 x 157.2 x 45 mm |
| Zasilanie | 12V/1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 350 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |