routery xDSL
Router Mercusys AC12 AC1200 1xWAN 3xLAN
- Model:
AC12
- Bezpieczeństwo:
WPA-PSK / WPA2-PSK
- Zysk anteny: 5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
58,71 zł / szt
72,21 zł brutto
- Standard 802.11ac zapewnia dostęp do sieci Wi-Fi nowej generacji.
- Prędkość dochodząca do 1200 Mb/s oznacza granie w gry bez zakłóceń i płynną transmisję strumieniową.
- 4 zewnętrzne anteny dbają o zasięg sieci bezprzewodowej w całym domu.
- Sieć dla gości dedykowana osobom korzystającym z twojej sieci domowej lub biurowej sporadycznie uniemożliwia dostęp do newralgicznych zasobów sieci głównej.
- Łatwa instalacja intuicyjny interfejs strony zarządzania błyskawicznie przeprowadzi cię przez cały proces konfiguracji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | AC12 |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Zysk anteny | 5 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 222 x 140 x 32 mm |
| Zasilanie | 9 V DC/0,85 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 290 x 380 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |