routery xDSL
Router G5B (MC888B)
- Model:
ZTE G5B
- Zysk anteny: 10
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
643,10 zł / szt
791,01 zł brutto
ZTE G5B
Dzięki zastosowaniu procesora nowej generacji Qualcomm X62 z ulepszoną mocą obliczeniową i podwyższoną prędkością działania router MC888D jest super wydajny. Protokół Wi-Fi6 umożliwa transfer danych z prędkościa do 3600 Mbps. Wbudowana antena z zyskiem do 10dBi zapewnia dobry zasięg wewnątrz budynku, w którym zlokalizowany jest router.
- 5. generacja 5G Indoor FWA
- 4nm Wysokowydajna platforma 5G
- Szybkie Wi-Fi 6, szczytowa przepustowość 3600 Mb/s
- 2 porty GE do szybkiego połączenia przewodowego
- Do 64 użytkowników Wi-Fi
| Waga | 960 kg |
|---|---|
| Wymiary | 97 x 213 x 197 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZTE |
|---|---|
| Model | ZTE G5B |
| Zysk anteny | 10 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Porty we/wy | 1 x Serial port (RJ-11 ) |
| Wymiary | 182 x 124 x 70 mm |
| Funkcje specjalne |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |