routery xDSL
Router EBR63 WiFi AX3000 ExpertWiFi
- Model:
EBR63
- Bezpieczeństwo:
- AiProtection
- VPN
- WiFi Encryption
- WPS
- Let's Encrypt
- DNS-over-TLS
- SSH
- Firewall
- Maksymalny filtr słów kluczowych zapory sieciowej: 64
- Maksymalny filtr usług sieciowy
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
402,61 zł / szt
495,21 zł brutto
Dwuzakresowy punkt dostępowy AX3000 Wi-Fi 6 (802.11ax) typu wszystko w jednym z routerem, przełącznikiem i bramką bezpieczeństwa, obsługuje do 5 identyfikatorów SSID, VLAN, SDN, dostosowany portal dla gości, VPN typu site-to-sit, zabezpieczenia sieci klasy komercyjnej i łatwa aplikacja do zarządzania
- Bezpieczna i segmentowana sieć łatwe konfigurowanie firmowej sieci Wi-Fi za pośrednictwem samodzielnie zdefiniowanych sieci oraz zwiększone bezpieczeństwo biznesowe dzięki obsłudze sieci VLAN, oferując do pięciu identyfikatorów SSID do segregacji urządzeń i ustalania priorytetów w różnych scenariuszach biznesowych.
- Konfigurowalny portal dla gości portale dla gości można dostosować do potrzeb biznesowych, korzystając z niestandardowych typów portali, brandingu i szablonów wizualnych pasujących do konkretnych stylów biznesowych
- Zapasowa sieć WAN zapewniająca stabilną łączność Port USB może służyć jako zapasowa sieć WAN, podłączając ją do telefonu komórkowego z hotspotem, aby utrzymać niezawodne połączenie internetowe
- Bezpieczeństwo sieci i VPN klasy komercyjnej bezpieczne przeglądanie, funkcje VPN umożliwiające łatwe i bezpieczne łączenie się z publiczną siecią Wi-Fi oraz bezpłatna subskrypcja ASUS AiProtection Pro
- Dostosuj się do każdej przestrzeni EBR63 jest wyposażony we wbudowany wspornik i otwór do montażu na ścianie, który można dostosować tak, aby pasował do niemal każdego miejsca, co zapewnia oszczędność miejsca i większą elastyczność
| Waga | 801 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 245 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | EBR63 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Standardy | 802.11ax |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Waga | 436 |
| Pozostałe parametry | Port 4 x RJ45 for Gigabits BaseT for LAN |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |