routery GSM/3G/LTE
Router Archer MR105 4G LTE N300
- Model:
MR105
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 stopni Celsjusza
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
- Sieć UMTS: 850 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
154,41 zł / szt
189,92 zł brutto
TL-MR105
- Bezprzewodowy router 4G LTE, standard N, 300 Mb/s
- Obsługa sieci 4G LTE Udostępnij swoje połączenie internetowe nawet 32 urządzeniom i korzystaj z prędkości pobierania sięgającej 150 Mb/s
- Włóż kartę nanoSIM i korzystaj Zapomnij o mozolnym procesie konfiguracji. Zgodność z kartami SIM została potwierdzona wieloletnimi próbami terenowymi przeprowadzonymi w ponad 100 krajach
- Tryb Routera Wi-Fi Podłącz przewód Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączeń przewodowych w przypadku braku dostępu do sieci 4G
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | MR105 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Karta SIM | Nano |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: Szyfrowanie 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 6 |
| Standardy | IPv6 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Wymiary | 174 × 130 × 60 mm |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Zasilanie | 9V/0,85A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania sprzętowe | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 260 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |