koncentratory USB
HUB 4xUSB-A, Gen1, 4x ON/OFF, czarny
- Liczba portów: 4
- Rodzaj: Aktywny
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
68,25 zł / szt
83,95 zł brutto
Ten hub USB to więcej niż zwykły rozdzielacz. Dzięki indywidualnie przełączanym portom i licznym funkcjom ochronnym zapewnia maksymalną kontrolę i bezpieczeństwo. Dzięki portom danych USB 3.2 Gen 1 można cieszyć się błyskawicznymi prędkościami transferu danych do 5 Gbit/s. Idealny do dużych plików, wideo o wysokiej rozdzielczości i wymagających zastosowań. Dodatkowo każdy port wyposażony jest we własny przełącznik włącz/wyłącz, co pozwala na selektywne aktywowanie lub dezaktywowanie poszczególnych urządzeń bez wpływu na inne. Wskaźnik LED pokazuje status każdego portu na pierwszy rzut oka. Dołączony zasilacz 5 V/3.5 A (17.5 W) zapewnia stabilne zasilanie nawet dla wymagających urządzeń.
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 140 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | Wysokość: 105 x Szerokość: 45 x Długość: 21 mm |
| Waga | 0.07 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |