routery xDSL
Router Archer AXE75 Router WiFi 6E AX5400
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0~40 (32 ~104)
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90% bez kondensacji
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
Szyfrowanie sieci WiFi
- WPA,
- WPA2,
- WPA3,
- WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)
Ochrona sieci
- SPI Firewall
- Access Control
- IP & MAC Binding
- Application Layer Gateway
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
386,90 zł / szt
475,89 zł brutto
Archer AXE75
Trójzakresowy, gigabitowy router Wi-Fi 6E AXE5400
- Tri-Band AXE5400 - Tri-Band Wi-Fi AXE5400 zapewnia prędkość Wi-Fi do 5400 Mbps.
- Najnowocześniejsze przetwarzanie - uzbrojony w czterordzeniowy procesor 1,7 GHz.
- SuperSpeed USB 3.0 - do 10 razy szybszy transfer niż w przypadku USB 2.0.
- Wi-Fi 6E Unleashed - zupełnie nowe pasmo 6 GHz zapewnia większą przepustowość, większą prędkość i niemal zerowe opóźnienia.
- HomeShield - dostosuj swoją sieć domową dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu i kontroli.
- OneMesh - tworzy sieć Mesh po podłączeniu do przedłużacza TP-Link OneMesh w celu zapewnienia bezproblemowego zasięgu w całym domu.
- Podłącz więcej urządzeń - technologia OFDMA zwiększa pojemność 4-krotnie, umożliwiając jednoczesną transmisję do większej liczby urządzeń.
- Bardzo niskie opóźnienia - umożliwia bardziej responsywne gry i rozmowy wideo.
- Kompatybilny z Alexą - steruj routerem za pomocą poleceń głosowych i uczyń swoje życie mądrzejszym i łatwiejszym dzięki Amazon Alexa.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie sieci WiFi
Ochrona sieci
|
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | Brak |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 6 |
| Wymiary | 272.5 x 147.2 x 49.2 mm |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Typy sieci WAN
Quality of Service
Usługa Cloud
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 706 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 330 x 265 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |