routery xDSL
Router Archer A8 AC1900 1WAN 4LAN
- Model:
Archer A8
- Bezpieczeństwo:
- Szyfrowanie sieci WiFi:
- WEP
- WPA
- WPA2
- WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)
- Ochrona sieci:
- Zapora sieciowa SPI
- Kontrola dostępu
- Wiązanie adresów IP i MAC
- Applica
- Antena: Zewnętrzna stała
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
131,15 zł / szt
161,31 zł brutto
Bezprzewodowy router MU-MIMO TP-Link Archer A8 AC1900
- 802.11ac Wave2 Wi-Fi - 1300 Mbps w paśmie 5 GHz i 600 Mbps w paśmie 2.4 GHz.
- Technologia 3×3 MIMO - przesyłanie i odbieranie danych w trzech strumieniach umożliwia bezproblemowe parowanie z klientami 3 × 3
- Wzmocniony zasięg Wi-Fi - technologia transmisji kierunkowej dba o wydajność połączeń bezprzewodowych.
- MU-MIMO - usprawniona komunikacja pomiędzy routerem a urządzeniami pozwala na optymalną wydajność ich działania.
- Spersonalizowane zarządzanie - zaawansowane funkcje, takie jak kontrola rodzicielska, sieć dla gości i kontrola dostępu to narzędzia, które zapewniają pełną personalizację ustawień sieci.
- Inteligentna łączność - funkcja Smart Connect umożliwia przydzielanie klientom mniej obciążonego w danym momencie pasma, natomiast Airtime Fairness wpływa na optymalizację czasu korzystania z sieci.
| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 330 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Archer A8 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 3 |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Wymiary | 243 × 160.6 × 32.5 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |