routery xDSL
Router AmpliFi ALIEN WiFi AFI-ALN-R
- Model:
AmpliFi Alien
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: -10 do 45° C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: 5 do 95%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
WPA2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 264,46 zł / szt
1 555,29 zł brutto
Doświadcz nieziemskiego zasięgu i wydajności Wi-Fi dzięki jedynemu na świecie 16-strumieniowemu routerowi Wi-Fi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Model | AmpliFi Alien |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | WPA2 |
| Zysk anteny | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 110 x 110 x 250 mm |
| Waga | 1.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Zasilanie | Uniwersalne wejście AC, 100-240 V AC, maks. 1 A, 50/60 Hz |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 140 x 310 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |