roboty
Robot tańczący TFB
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
148866
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,90 zł / szt
110,58 zł brutto
Robot tańczący TFB
Funkcje:
- Opcja programowania
- Chodzi do przodu i tyłu
- Kołysze się i tańczy
- Obraca się wokół własnej osi
- Świeci gra
- Posiada ruchome ramiona
- 2 kolory oczu
- Rchy uzależnione od koloru oczu
Zabawka wymaga baterii: robot - 2 X AA 1,5V; pilot - 2 X AA 1,5 V.
Baterie nie są załączone do zestawu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 148866 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Funny Toys for Boys |
| Wymiary | Wysokość: 30 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 37 x 15 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1016 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 240 x 375 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |