roboty kuchenne
Robot kuchenny Prospero + KHC29.R0SI
- Moc: 1000
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 4.3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
911,99 zł / szt
1 121,75 zł brutto
Robot planetarny Prospero+ KHC29.R0SI
- Moc 1000 W
- Waga w podstawie robota, ważąca z dokładnością do 1g
- 3 gniazda montażu przystawek i mieszadeł
- 6 prędkości mieszania
- Płynna regulacja prędkości + praca pulsacyjna
- Kolor: srebrny
- Misa stalowa o pojemności 4,3 l
| Waga | 14600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 435 x 630 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kenwood |
|---|---|
| Moc | 1000 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 4.3 |
| Wymiary | 33 x 26 x 29 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Liczba prędkości | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |