roboty kuchenne
Robot kuchenny MCM3100W
- Moc: 800
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 1
- Full specification
Status: Out of stock
224.02 zł / szt
275.54 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Moc | 800 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 1 |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Wymiary | 375 x 220 x 260 mm |
| Waga | 2.9 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 3300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 x 285 x 355 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |