roboty kuchenne
Robot kuchenny MC812M865
- Moc: 1250
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 3.9
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
815,75 zł / szt
1 003,37 zł brutto
| Waga | 7200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 x 400 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 1250 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 3.9 |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Zabezpieczenia | Ochrona przed włączeniem z niedopasowanym elementem |
| Wymiary | 430 x 250 x 300 mm |
| Waga | 6.103 |
| Liczba prędkości | Regulacja płynna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |