roboty kuchenne
Robot kuchenny MC812M865
- Moc: 1250
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 3.9
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
815.75 zł / szt
1 003.37 zł gross
| Weight | 7200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 x 400 x 390 cm |
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Moc | 1250 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 3.9 |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Zabezpieczenia | Ochrona przed włączeniem z niedopasowanym elementem |
| Wymiary | 430 x 250 x 300 mm |
| Waga | 6.103 |
| Liczba prędkości | Regulacja płynna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |