zabawki militarne
Rewolwer kowbojski plastikowy GONHER
- Bezpieczeństwo:
- Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.
- Nie używać w pobliżu uszu.
- Niewłaściwe użycie może spowodować uszkodzenie słuchu.
- Nie strzelać w domu!
- Należy używać kapiszonów tylko zgodnie z zaleceniem
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
155119
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,54 zł / szt
24,03 zł brutto
Rewolwer kowbojski GONHER
Rewolwer kowbojski plastikowy na 8 naboi z bębenkiem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pulio |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 155119 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rewolwery |
| Wymiary | 18 x 9,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 205 x 98 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |