myszki
Mysz bezprzewodowa - Wireless USB-C Pro Mouse Black
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Rozdzielczość (maks.): 1600
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
238,97 zł / szt
293,93 zł brutto
Mysz bezprzewodowa - Wireless USB-C Pro Mouse Black
Specyfikacja techniczna
| Producent | Matias |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 10,8 x 7,8 x 4,1 cm |
| Waga | 124 |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 140 x 295 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |