zabawki militarne
Rewolwer kowbojski metalowy Gonher
- Bezpieczeństwo:
- Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.
- Nie używać w pobliżu uszu.
- Niewłaściwe użycie może spowodować uszkodzenie słuchu.
- Nie strzelać w domu!
- Należy używać kapiszonów tylko zgodnie z zaleceniem
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
155101/0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,23 zł / szt
28,57 zł brutto
GONHER 101/0 METALOWY REWOLWER KOWBOJSKI 100 STRZAŁÓW
Rewolwer kowbojski metalowy na 100 strzałów na taśmie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pulio |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 155101/0 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rewolwery |
| Wymiary | 18,5 x 9 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 172 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 80 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |