Tor samochodowy z dwoma pętlami
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
011406
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Tor samochodowy z dwoma pętlami
Wprowadź dziecko w świat szybkiej jazdy i niesamowitych emocji! Tor gwarantuje świetną zabawę przez wiele godzin. Dynamiczny tor z wieloma zakrętami, podwyższeniami oraz dwoma spektakularnymi loopingami pozwala przeżyć prawdziwą wyścigową przygodę w domowych warunkach. Najważniejsze cechy produktu: Rozbudowany tor wyścigowy z wieloma zakrętami, prostymi i podwyższeniami, Dwa duże loopingi zapewniające efektowne akrobacje samochodów, Dwa samochody wyścigowe w sportowej stylistyce, Dwa ergonomiczne kontrolery do sterowania prędkością, Zasilanie USB - wygodne i nowoczesne rozwiązanie, Prosty montaż dzięki dołączonej instrukcji, Idealny dla dzieci od 8 lat. Ten zestaw to doskonała propozycja dla młodych miłośników motoryzacji i rywalizacji. Tor rozwija refleks, koordynację i zachęca do kreatywnej zabawy. Doskonale sprawdzi się jako prezent na każdą okazję.
| Waga | 3170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 425 x 675 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 011406 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Rodzaj | Tory samochodowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 67 x 42 x 7,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |