głośniki
Remo 2.0 Speaker Set
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 16
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
64,32 zł / szt
79,11 zł brutto
Kompaktowy zestaw głośników stereo o mocy wyjściowej 8 W (moc szczytowa 16 W)
- Zaawansowana technologia umożliwiająca odtwarzanie bogatego i mocnego dźwięku
- Zasilany przez złącze USB - brak konieczności podłączania do gniazdka elektrycznego
- Można z niego korzystać w dowolnym miejscu, nawet poza domem lub w biurze
- Duże, łatwo dostępne pokrętło regulacji głośności z przodu
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 200 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 185x196x85 mm |
| Akcesoria w zestawie | - 2 głośniki z podłączonymi przewodami |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |