Rejestrator XVR5108HS-I3
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 1
- Liczba kanałów: 8
- Pełna specyfikacja
Rejestrator XVR5108HS-I3 z serii WizSense firmy Dahua to urządzenie pamięci masowej zaprojektowane do małych systemów monitoringu wizyjnego opartych na technologii analogowej. Wyposażony w zaawansowane technologie AI, w tym algorytm głębokiego uczenia się do precyzyjnego rozpoznawania pojazdów i osób. Obsługuje maksymalnie osiem kanałów z kamerami HD-CVI / HD-TVI / AHD / CVBS / IP oraz cztery dodatkowe kanały z kamerami IP, co daje łącznie do 12 kanałów IP. Posiada również dysk twardy o pojemności 10TB do przechowywania nagrań. Technologia kompresji AI Coding pozwala na oszczędność do 50% przepustowości i miejsca na dysku w porównaniu do standardu H.265.
XVR5108HS-I3 to zaawansowany system nadzoru wideo obsługujący kompresję wideo H.265+/H.265 dual-stream. Oferuje doskonałą jakość obrazu dzięki 12 kanałom wejściowym kamer IP, rozdzielczości do 6 MP na każdy kanał i przepustowości przychodzącej do 64 Mb/s, co jest idealne do dużych operacji bezpieczeństwa. System ten posiada również funkcje Perimeter Protection, SMD Plus oraz Human Face Recognition, co czyni go idealnym wyborem zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Dodatkowo, dzięki funkcjom IoT i POS, jest to kompleksowe rozwiązanie dla wszelkich potrzeb bezpieczeństwa.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | PCM |
| Złącza | RS-485 |
| Wymiary | 260.0 × 237.9 × 47.6 mm |
| Waga | 1.19 |
| Maks. pojemność dysków | 10 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Waga | 1383 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 340 x 315 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |