Mysz Bloody V7m USB
- Model:
V7m
- Przeznaczenie: Gaming
- Pozostałe parametry:
- Rozdzielczość CPI / DPI: 100-3200
- Oprogramowanie: Oscar Mouse Editor (po odblokowaniu Core3)
- Częstotliwość próbkowania: 125-1000 Hz
- Długość przewodu: 1,8 m.
- Zgodność z systemami operacyjnym: Windows 2000,Windows XP, Windows Vi - Pełna specyfikacja
Mysz V7m to doskonały produkt dla wymagających graczy. Sprofilowana jest pod użytkowanie prawa ręką.
Dzięki dokładnemu sensorowi optycznemu pracującemu w rozdzielczości od 100 do 3200 DPI i próbkowaniu do 1000 razy na sekundę pozwala niezwykle precyzyjnie odwzorować ruchy gryzonia w wirtualnej rzeczywistości i to bez opóźnienia. Wyjątkowa żywotnośc głownych przycisków (aż do 10 mln klików), wytrzymały kabel ze wzmacniającym oplotem oraz metalowe ślizgacze pozwolą przetrwać myszy nawet najcięższe batalie. Mysz posiada 3 dodatkowe przyciski pozwalające szybko przełączać tryb pracy lewego przycisku.
Wyposażona jest w metalowe ślizgacze.
Produkt z nie odblokowanym Core3.
Możliwość odblokowania dodatkowych funkcji poprzez stronę www.bloody.tw
Specyfikacja techniczna
| Producent | A4 Tech |
|---|---|
| Model | V7m |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pozostałe parametry | - Rozdzielczość CPI / DPI: 100-3200 |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Holeless |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 160 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |