rejestratory
Rejestrator NVR5216-EI
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 2
- Liczba kanałów: 16
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 200,00 zł / szt
1 476,00 zł brutto
- Obsługuje formaty dekodowania Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264 i MJPEG.
- Maksymalna rozdzielczość dekodowania: 32 × 1080p@30 fps lub 16 × 4MP@30 fps.
- Maks. przepustowość przychodząca/nagrywająca/wychodząca: 384/384/384 Mb/s.
- Obsługuje kamery IP o rozdzielczości do 32 MP.
- Obsługuje AcuPick do 16 kanałów.
- Obsługuje klastry N+M, iSCSI.
| Waga | 2830 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 430 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Liczba kanałów | 16 |
| Złącza | Audio out |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 2 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | G.726 |
| Wymiary | 375.0 mm × 284.4 mm x 56.0 mm |
| Waga | 1.57 |
| Maks. pojemność dysków | 20 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |