stacje i czujniki meteo
Stacja pogody Rainy
- Złącza: Brak
- Zasięg: 1000
- Rodzaj: Stacja meteo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
86,75 zł / szt
106,70 zł brutto
- Przy przekroczeniu ustawionej przez użytkownika wielkości opadów deszczu uruchamiany jest alarm opadów deszczu
- Przejrzyste wskazanie wielkości opadów deszczu w formie histogramu
- Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
- Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
- Trzyczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej, radiowego czujnika zewnętrznego i radiowego deszczomierza
- Bezprzewodowa transmisja temperatury zewnętrznej i ilości opadów
- Wyświetlacz i graficzna prezentacja ilości opadów
- Wskaźnik pojemności baterii
- Białe podświetlenie LED
Deszczomierz radiowy - Wyświetla opad w danej chwili, w ciągu ostatniej godziny, w ciągu ostatnich 24 godzin, w ciągu ostatniego tygodnia, w ciągu ostatniego miesiąca oraz sumę opadów od momentu uruchomienia lub ostatniego resetu urządzenia
Alarm deszczowy - Alarm deszczowy z ustawieniem wstępnym 12,7 mm
- Alarm deszczowy może być również ustawiany ręcznie
- Alarm deszczowy może być włączany i wyłączany
Termometr - Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Możliwość przełączania między °C i °F
- Przechowywanie wartości min./max. wartości temperatury (w razie potrzeby można je wyzerować)
Zegar / Funkcja kalendarza - Czas można przełączać między formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty
| Waga | 604 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 230 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Zasięg | 1000 |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Pomiar | Temperatura zewnętrzna |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Jednostki pomiaru temp. | °F |
| Funkcje dodatkowe | Kalendarz |
| Wymiary | 18 x 23,5 x 9 cm |
| Waga | 473 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |