rejestratory
Rejestrator NVR4104HS-EI
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: 1 x HDMI
- Maks. liczba dysków: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
297,78 zł / szt
366,27 zł brutto
Kompaktowy sieciowy rejestrator wideo 4-kanałowy 1U z 1 dyskiem twardym WizSense
- Format dekodowania Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG.
- Dostęp, przechowywanie lub przesyłanie z prędkością 80 Mb/s.
- Maks. zdolność dekodowania: 16 x 1080p@30 kl/s. Obsługuje dekodowanie adaptacyjne.
- AI przez NVR: Wykrywanie i rozpoznawanie twarzy na 1 kanale;
- AI przez kamerę: Wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, SMD Plus, liczenie osób, analiza stereoskopowa.
- Połączenie z kamerami sieciowymi firm trzecich.
- Zabezpieczenia na poziomie bazowym 2.3.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 4 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Kompresja audio | G.711a |
| Wymiary | 260 × 232.7 × 47.6 mm |
| Waga | 0.81 |
| Pozostałe parametry |
|
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia |
| Waga | 1036 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 330 x 320 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |