TB print tonery
Toner do HP 305A TH-410ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet M451
HP Color LaserJet Pro 300 color M351a, MFP M375nw
HP LaserJet Pro 400 color M451dn, M451dw, M451nw
HP Color LaserJet Pro 400 color MFP M475dn, M475dw - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
61,59 zł / szt
75,76 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet M451 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2200 |
| Kod oryginału | CE410A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 841 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 x 140 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |