rejestratory
Rejestrator NVR2104HS-4KS3
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 1
- Liczba kanałów: 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
199,50 zł / szt
245,39 zł brutto
NVR2104HS-4KS3
4-kanałowy, kompaktowy, sieciowy rejestrator wideo Lite 1U, na 1 dysk HDD
- Obsługuje formaty dekodowania Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264 i MJPEG.
- Maksymalna rozdzielczość dekodowania: 6 × 1080p przy 30 kl./s.
- Maksymalna przepustowość 80/80/60 Mb/s dla transmisji przychodzącej/nagrywania/wychodzącej.
- Obsługuje kamery IP o rozdzielczości do 12 MP.
- AI by Recorder obsługuje 4-kanałowy SMD.
- AI by Camera obsługuje ochronę obwodową i SMD.
- Obsługuje uzbrajanie i rozbrajanie jednym kliknięciem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 4 |
| Tryby wyświetlania |
|
| Złącza | 1 x D-Sub |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | G.711u |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Wymiary | 260.0 x 232.5 x 47.6 mm |
| Waga | 0.85 |
| Maks. pojemność dysków | 20 |
| Tryby nagrywania |
|
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Waga | 1380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 340 x 315 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |