Rejestrator IP NVR2104HS-S3
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 1
- Liczba kanałów: 4
- Pełna specyfikacja
Rejestratory sieciowe Hikvision NVR to urządzenia służące do obsługi profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Zaprojektowane są z myślą o wysokiej niezawodności działania oraz łatwym w obsłudze, jednak zawierającym wiele zaawansowanych funkcji systemie. Menu rejestratora pozwala na zarządzanie nim samym oraz całym systemem monitoringu. Zaawansowane funkcjonalności jak systemy detekcji, analizy treści czy możliwość ustawienia stref prywatności pozwalają stworzyć idealnie dopasowany system. Detekcja ruchu pozwolić może na zapis jedynie gdy w obszarze pojawił się intruz lub uruchomienie różnorodnych alarmów takich jak powiadomienie e-mail czy wyzwolenie wyjścia alarmowego. Ustawienie stref prywatności pozwoli wykluczyć z podglądu obszary, które mogły by naruszać prywatność innych (na przykład okna innych budynków).
| Waga | 1395 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 330 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 4 |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Złącza | Audio in |
| Kompresja audio | G.711a |
| Wymiary | 260 × 232.7 × 47.6 mm |
| Waga | 0.81 |
| Pozostałe parametry | Rozdzielczość: 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2 MP; 720p; D1 |
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |