rejestratory
Rejestrator DS-7604NXI-K1 D PL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Maks. liczba dysków: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
379,00 zł / szt
466,17 zł brutto
4-kanałowy rejestrator NVR AcuSense 4K 1U serii K
- Możliwość podłączenia do 4 kamer IP
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Możliwość dekodowania do 2-kanałowego przy 12 MP lub 4-kanałowego przy 8 MP lub 8-kanałowego przy 4 MP lub 16-kanałowego przy 1080p
- Przepustowość przychodząca do 40 Mb/s
- Wdrożenie technologii Hikvision Acusense w celu zminimalizowania nakładu pracy ręcznej i kosztów bezpieczeństwa
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 4 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Kompresja audio | G.711u |
| Wymiary | 320 x 240 x 48 mm |
| Waga | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 1675 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 430 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |