Chłodzenie procesora CNPS9X OPTIMA 2 CPU Cooler
- Poziom hałasu: 29.5
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1500
- Pełna specyfikacja
Chłodzenie CNPS9X OPTIMA2
Adresowalne oświetlenie RGB
Oszałamiające i jasne kolory ARGB świecą przez białe matowe ostrza CNPS9X Optima2 prezentując Twój zestaw w najpiękniejszym możliwym świetle.
Czarna anodowana pokrywa górna i chromowane rurki cieplne
Czarna anodowana pokrywa górna i chromowane rurki cieplne dodają estetyki do CNPS9X Optima2, zwiększają przewodność cieplną i odporność rurek cieplnych na rdzę.
DTH (Direct Touch Heat pipes)
Bezpośredni transfer ciepła do heat pipe maksymalizuje wydajność chłodzenia i minimalizuje opór cieplny.
Zoptymalizowane sterowanie PWM
Wentylator CNPS 9X Optima2 został zoptymalizowany, aby działać jak najlepiej.
Cicha praca
Wentylator PWM 120 mm zapewnia cichą pracę przy maksymalnym poziomie hałasu 29,5 dB
Doskonała pasta termoprzewodząca ZM-STC8
CNPS9X Optima2 jest dostarczany z ZM-STC8. Zapewni ona idealny transfer ciepła, aby utrzymać system w chłodzie i przygotować go na duże obciążenia. Minimalizacja oporu cieplnego i wypełnienie przestrzeni między chłodnicą (DTH) a procesorem zapewni doskonałe wrażenia z gry.
| Waga | 870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 160 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zalman |
|---|---|
| Poziom hałasu | 29.5 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 |
| Przepływ powietrza | 47.12 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Podświetlenie | RGB |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 75 x 155 mm |
| Waga | 635 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |