rejestratory
Rejestrator DS-7108NI-Q1/8P(D)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 1
- Liczba kanałów: 8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
458,95 zł / szt
564,51 zł brutto
Rejestrator NVR Hikvision DS-7108NI-Q1/8P(D)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Tryby wyświetlania |
|
| Złącza | 1 x D-Sub |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Wymiary | 285 × 210 × 48 mm |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Maks. pojemność dysków | 6 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3072 x 2048 |
| Data Act | Link |
| Waga | 2141 kg |
|---|---|
| Wymiary | 275 x 520 x 82 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |