Recykling, Papier Czerpany
- Nr katalogowy:
4562
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Pełna specyfikacja
Zestaw do samodzielnego wykonania PAPIERU CZERPANEGO.
Naucz się w jaki sposób można produkować i ponownie wykorzystywać papier.
Bądź ekologiczny i poznaj podstawowe techniki wyrabiania papieru czerpanego.
Po ich opanowaniu możesz wypróbować swoje pomysły i poeksperymentować, używając różnych materiałów.
Wykonuj ozdobne kartki papieru o różnej fakturze i kolorach. Będziesz mógł z nich stworzyć zakładki do książek, notesiki, kartki z pozdrowieniami i wiele innych papierowych akcesoriów.
Zamień zużyty papier w dzieło sztuki!
To super zabawa! BAW SIĘ I UCZ JEDNOCZEŚNIE!
Różne wzory. Towar wybierany losowo.
| Waga | 227 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 185 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 4562 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Z recyklingu |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 18 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Plastikowe sitka |
| Pozostałe informacje | Dodatkowo potrzebne (nie znajdują się w zestawie): |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |