akumulatory/baterie
RBC30 Akumulator do CyberFort 500 BF500
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 0 - 40 ° C
- Działająca wilgotność względna: 0 - 95%
- Wysokość robocza: 0-3000 m n.p.m.
- Temperatura przechowywania: -15 - 45 ° C
- Wilgotność względna przechowywania: 0 - 95%
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
213,01 zł / szt
262,00 zł brutto
Kaseta na wymianę APC nr 30.
Oryginalne APC RBC (TM) są testowane i certyfikowane pod kątem zgodności w celu przywrócenia wydajności UPS do pierwotnej specyfikacji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 112 x 99 x 74 mm |
| Waga | 2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 2025 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 200 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |