Smartwatch Kids Sweet 2 Niebieski
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Wymiary:
Wymiary koperty: 48 x 39 x 15 mm
- Pełna specyfikacja
Smartwatch Garett z serii Kids
Zegarki z GPS dla dzieci to idealne rozwiązanie, by pogodzić dwie, zdawałoby się, przeciwne sobie rzeczy: troskę o bezpieczeństwo dziecka oraz przyzwolenie na odrobinę samodzielności. Smartwatch dla dziecka Garett Kids posiada takie funkcje, jak lokalizator GPS oraz GEO-ogrodzenie, które pozwolą skutecznie kontrolować strefę przebywania dziecka. Wbudowany telefon komórkowy, przycisk SOS oraz zdalny podsłuch zwiększą jeszcze spokój rodzica i bezpieczeństwo jego pociechy. Odkrywanie pozostałych funkcji może stać się wyśmienitą wspólną zabawą.
GPS dla dziecka i od razu mniej stresu!
- Po prostu włączasz mapkę w swoim smartfonie i widzisz lokalizację zegarka, a także możesz wyświetlić przebytą trasę. Ale nie musisz tego kontrolować non stop. Funkcja GEO-ogrodzenie powiadomi Cię, gdy posiadacz smartwatcha oddali się poza ustalone granice. Nie ma lepszej recepty na spokój rodzica, niż lokalizator GPS dla dziecka!
Gdy potrzebna interwencja
- Dziecko samo może wezwać Twoją pomoc, wciskając specjalny przycisk SOS, który uruchomi alarm w Twoim telefonie (a nawet w trzech wybranych numerach) i automatycznie nawiąże połączenie telefoniczne. Możesz także włączyć dyskretny zdalny podsłuch, by skontrolować odgłosy w otoczeniu dziecka.
Telefon, który ma same plusy!
- Zegarek smartwatch z wbudowanym telefonem to gwarancja, że Twoje dziecko zawsze odbierze połączenie od Ciebie. Taki telefon trudno jest zgubić, a ponadto posiada większość podstawowych funkcji telefonu komórkowego, które możesz ustawiać i kontrolować z poziomu swojego smartfona. Działa z kartami SIM wszystkich operatorów!
- Smartwatche dla dzieci muszą być wytrzymałe i dlatego też model Garett Kids Sweet posiada certyfikat ochrony IP65, co oznacza, że jest to smartwatch wodoodporny. Zachlapania wodą przy codziennych czynnościach nie będą mu straszne.
Pokaż, co widzisz!
- Aparat fotograficzny w smartwatchu to nie tylko zabawka. To także świetne narzędzie do komunikacji dziecka z rodzicem. Widzisz straszne zwierzę? Pokaż mi je! Pstryk! I zdjęcie za chwilę wyświetla się na smartfonie rodzica. Straszne zwierzę okazuje się pasikonikiem
W trosce o zdrowie dziecka
- Smartwatch GPS z wbudowanym krokomierzem oraz monitorem snu, to cały pakiet narzędzi, dzięki którym zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo, ale także o zdrowie swojego dziecka. Możesz kontrolować jego aktywność, policzyć spalone kalorie, a także sprawdzić, czy dobrze śpi.
Wszystko pod kontrolą!
- Darmową aplikację Garett Tracker w języku polskim bez problemu pobierzesz w sklepie Google Play lub App Store. Umożliwia ona dokonywanie konfiguracji oraz ustawień smartwatcha, bezpośrednio z Twojego smartfona. Nawet stan baterii zegarka lub sytuacja, gdy dziecko zdejmie zegarek, nie umkną Twojej uwadze!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Garett Electronics |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Wymiary | Wymiary koperty: 48 x 39 x 15 mm |
| Waga | 45 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria |
|
| Czas czuwania (maks.) | 3 |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 85 x 85 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |