RBC17 Akumulator do BE700/BK650
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95%
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000 metrów
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotność względna (przechowywanie): 0 - 95%
- Wysokość n. - Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Pełna specyfikacja
RBC17 Akumulator do BE700/BK650
APC Replacement Battery Cartridge #17
Przed zakupem należy sprawdzić dokładnie kompatybilność baterii: http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=152
| Waga | 2750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 213 x 89 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 65 x 94 x 151 mm |
| Waga | 2.59 |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowe baterie ołowiowo-kwasowe |
| Akcesoria w zestawie | - Wszystkie wymagane złącza |
| Pojemność akumulatora | 108 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |